Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent de furnizare energie electrica incheiat in baza Acordului cadru nr. 294464/20.05.2019 de furnizare energie electrica - Serviciul de Informatii Externe

Număr anunț
CAN1017775
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
GETICA 95 COM SRL (CUI 7562758)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.224.528,43 RON
Valoare atribuită
2.224.528,43 RON
Data anunțului
26.06.2019 01:45

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 2.224.528,43 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
GETICA 95 COM SRL 2.224.528,43 RON

Valoare atribuită

2.224.528,43 RON

din 2.224.528,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.