Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent - Produse din carne 01.07.19-30.09.19

Număr anunț
CAN1018015
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare a Persoanelor cu Handicap - Pastraveni (CUI 2614376)
Furnizor / câștigător
SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
Cod CPV
15131000-5 · Conserve si produse din carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.382,86 RON
Valoare atribuită
46.382,86 RON
Data anunțului
28.06.2019 11:45

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 46.382,86 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
SALTEMPO S.R.L. 46.382,86 RON

Valoare atribuită

46.382,86 RON

din 46.382,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.