Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent de furnizare energie electrica incheiat in baza Acordului cadru nr. 294464/20.05.2019 de furnizare energie electrica - Parlamentul Romaniei - Camera Deputatilor
- Număr anunț
- CAN1017782
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- GETICA 95 COM SRL (CUI 7562758)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.356.504 RON
- Valoare atribuită
- 4.356.504 RON
- Data anunțului
- 28.06.2019 01:47
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 4.356.504 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | GETICA 95 COM SRL | 4.356.504 RON |
Valoare atribuită
4.356.504 RON
din 4.356.504 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro