Atribuită Anunț atribuire

Contract de prestari servicii cazare si masa in cadrul Programului National Tabere Studentesti 2019, prestate in Statiunea Costinesti-jud. Constanta in perioada 15.07.2019-03.09.2019.

Număr anunț
CAN1018248
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI RO4340200)
Furnizor / câștigător
AZUR NC 2000 SRL (CUI 12714615)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata proprie
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737.333,33 RON
Valoare atribuită
737.333,33 RON
Data anunțului
06.07.2019 01:46

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 737.333,33 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
SC AZUR NC 2000 SRL 737.333,33 RON

Valoare atribuită

737.333,33 RON

din 737.333,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.