Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 0,6% sub estimat

A11_2019. Achizitie de servicii pentru participarea agentilor economici la Târgului Internațional aeronautic “INTERNATIONAL PARIS AIRSHOW 2019”, Le Bourget/Franța, din perioada 17-23 iunie 2019

Număr anunț
CAN1018768
Autoritate contractantă
Ministerul pentru Mediul de Afaceri, Comert si Antreprenoriat (CUI 36904021)
Furnizor / câștigător
XTRA EXPO SRL (CUI 32495234)
Cod CPV
79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa accelerata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495.802,38 RON
Valoare atribuită
492.661,70 RON 0,6% sub estimat
Data anunțului
12.07.2019 12:44
Anunț de participare
CN1011246

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
XTRA EXPO SRL CUI RO32495234

Valoare atribuită

492.661,70 RON

din 495.802,38 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 3.140,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.