Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 0,3% sub estimat
DS14_2019: Achizitie de servicii pentru participarea agentilor economici la Targul International TechXLR8 Londra (12-13.06.2019)
- Număr anunț
- CAN1018765
- Autoritate contractantă
- Ministerul pentru Mediul de Afaceri, Comert si Antreprenoriat (CUI 36904021)
- Furnizor / câștigător
- XTRA EXPO SRL (CUI 32495234)
- Cod CPV
- 79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 477.421,05 RON
- Valoare atribuită
- 476.160,79 RON 0,3% sub estimat
- Data anunțului
- 12.07.2019 12:26
- Anunț de participare
- CN1011184
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
XTRA EXPO SRL CUI RO32495234
Valoare atribuită
476.160,79 RON
din 477.421,05 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.260,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.