Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 7,1% sub estimat
Lucrari de reparatii capitale, consolidare si amenajare sediu pentru Parchetul de pe langa Tribunalul Galati
- Număr anunț
- SCNA1019769
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL GALATI (CUI 3127468)
- Furnizor / câștigător
- IDEAL WINDOWS SRL (CUI 33258708)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.508.720 RON
- Valoare atribuită
- 8.833.087,50 RON 7,1% sub estimat
- Data anunțului
- 16.07.2019 14:38
- Anunț de participare
- SCN1035789
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
IDEAL WINDOWS SRL CUI RO33258708
Subcontractanți 6
DANDIS NUTA SRL CUI RO 6591976
ECOLOPTIM SRL CUI 17199758
GUARDEUM S.R.L. CUI 39868411
HELIOS SECURITY SRL CUI RO 15950130
MIAD SRL CUI RO21342626
ALCRANES SRL CUI 14704359
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CONCIVIA SA CUI RO2252764
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SERVLAND SRL CUI RO14362540
Subcontractanți 5
DOCEROM SISTEM SRL CUI 31189199
FULLSYS SRL CUI RO 22336436
GAZTERM PROIECT SRL CUI RO 13850801
SC VALCRIS ASCENSOARE COMERT SRL CUI RO30885370
TERMHIDRO SRL CUI RO 22182663
Valoare atribuită
8.833.087,50 RON
din 9.508.720 RON estimat
7,1%
Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 675.632,50 RON
Deschise acum pe acest cod
66 licitații deschise pe 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de ren…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.