Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Executia conductei de transport gaze naturale Onești – Gherăești – Lețcani (LOT 1 și LOT 2) la proiectul „Dezvoltări ale SNT în zona de Nord – Est a României în scopul îmbunătățirii aprovizionării cu gaze naturale a zonei precum și a asigurării capacităților de transport spre Republica Moldova”
- Număr anunț
- CAN1019179
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Cod CPV
- 45231220-3 · Lucrari de constructii de gazoducte (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 410.965.429,39 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 22.07.2019 18:25
- Anunț de participare
- CN1007031
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
HABAU PPS PIPELINE SYSTEMS S.R.L. CUI RO 13092995
Asociați 3
ANTREPRIZA MONTAJ INSTALATII SA CUI RO 2196150
INSPET SA CUI RO 1357410
MOLDOCOR S.A. CUI RO 2046250
Subcontractanți 7
BAT MEDIAS SA CUI RO 2580508
ELCAS PRODIMPEX SRL CUI RO 2706712
OPTOTEL COM SRL CUI RO 15560715
REVICOND CANALTECH SRL CUI 28530899
REVIVO SRL CUI RO15857369
ALCONEP SRL CUI 3590810
SPOTING SA CUI R 9921068
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Chemie Tech DMCC CUI 100247623000003
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CONTROL Y MONTAJES INDUSTRIALES CYMI S.A. CUI A59920330
Valoare atribuită
0 RON
din 410.965.429,39 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 410.965.429,39 RON
Vezi pe e-licitatie.roDeschise acum pe acest cod
Nicio licitație deschisă acum pe 45231220-3. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.
Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.