Atribuită
Anunț atribuire
CONTRACT SUBSECVENT NR. 9681/05.07.2019 LA ACORDUL-CADRU NR. 10263/20.07.2018 FURNIZARE PRODUSE ALIMENTARE CAMINUL DE BATRANI LOT 1-LEGUME, FRUCTE SI CEREALE
- Număr anunț
- CAN1019306
- Autoritate contractantă
- Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti (CUI 2843566)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 942,65 RON
- Valoare atribuită
- 942,65 RON
- Data anunțului
- 24.07.2019 16:12
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 942,65 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | 942,65 RON |
Valoare atribuită
942,65 RON
din 942,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro