Atribuită
Anunț atribuire
ACHIZITIE PUBLICA DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE
- Număr anunț
- SCNA1001357
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 289.090,91 RON
- Valoare atribuită
- 289.090,91 RON
- Data anunțului
- 25.07.2019 09:46
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (5)
Adjudecat: 289.090,91 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CONDIMENTE SI MIRODENII | — | COMPANY 94 PIRNAU SRL 13 contracte | 38.193,67 RON |
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 4421/B · 01.03.2019 | 3.327,53 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 14299/B · 16.07.2018 | 3.327,53 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 7348/B · 02.04.2019 | 3.327,53 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 12108/B · 04.06.2019 | 3.327,53 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 9559/B · 03.05.2019 | 3.327,53 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 16488/B · 20.08.2018 | 3.327,53 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 14498/B · 05.07.2019 | 1.590,84 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 19766/B · 21.09.2018 | 3.327,53 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 14298/B · 16.07.2018 | — | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 22273/B · 22.10.2018 | 3.327,53 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 25193/B · 23.11.2018 | 3.327,53 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 28299/B · 27.12.2018 | 3.327,53 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 1458/B · 28.01.2019 | 3.327,53 RON | |||
| 2 | ULEI PENTRU GATIT | — | CARLAND S.R.L. 13 contracte | 100.008,22 RON |
| CARLAND S.R.L. · contract 14300/B · 16.07.2018 | — | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 4419/B · 01.03.2019 | 8.696,52 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 14301/B · 16.07.2018 | 8.696,52 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 22271/B · 22.10.2018 | 8.696,52 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 7345/B · 02.04.2019 | 8.696,52 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 1457/B · 28.01.2019 | 8.696,52 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 28298/B · 27.12.2018 | 8.696,52 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 16491/B · 20.08.2018 | 8.696,52 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 9557/B · 03.05.2019 | 8.696,52 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 12106/B · 04.06.2019 | 8.696,52 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 25191/B · 23.11.2018 | 8.696,52 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 14500/B · 05.07.2019 | 4.346,50 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 19764/B · 21.09.2018 | 8.696,52 RON | |||
| 3 | DULCETURI SI MARMELADE, JELEURI DE FRUCTE , PIUREURI SI PASTE D… | — | COMPANY 94 PIRNAU SRL 13 contracte | 28.383,90 RON |
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 16489/B · 20.08.2018 | 2.470,50 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 4418/B · 01.03.2019 | 2.470,50 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 19763/B · 21.09.2018 | 2.470,50 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 1456/B · 28.01.2019 | 2.470,50 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 12105/B · 04.06.2019 | 2.470,50 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 22272/B · 22.10.2018 | 2.470,50 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 14303/B · 16.07.2018 | 2.470,50 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 25192/B · 23.11.2018 | 2.470,50 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 14501/B · 05.07.2019 | 1.208,40 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 28297/B · 27.12.2018 | 2.470,50 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 7344/B · 02.04.2019 | 2.470,50 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 9556/B · 03.05.2019 | 2.470,50 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 14302/B · 16.07.2018 | — | |||
| 4 | LEGUME CONGELATE | — | CARLAND S.R.L. 12 contracte | 70.972 RON |
| CARLAND S.R.L. · contract 15692/B · 25.07.2019 | 6.452 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 16092/B · 10.08.2018 | — | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 16093/B · 10.08.2018 | 6.452 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 18710/B · 11.09.2018 | 6.452 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 21705/B · 12.10.2018 | 6.452 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 24294/B · 13.11.2018 | 6.452 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 27253/B · 14.12.2018 | 6.452 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 545/B · 15.01.2019 | 6.452 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 3100/B · 18.02.2019 | 6.452 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 5824/B · 19.03.2019 | 6.452 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 9111/B · 22.04.2019 | 6.452 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 13514/B · 24.06.2019 | 6.452 RON | |||
| 5 | OUA | — | COMIGA PRODIMPEX S.R.L. 10 contracte | 51.533,12 RON |
| COMIGA PRODIMPEX S.R.L. · contract 7347/B · 02.04.2019 | 6.062,88 RON | |||
| COMIGA PRODIMPEX S.R.L. · contract 4420/B · 01.03.2019 | 6.062,88 RON | |||
| COMIGA PRODIMPEX S.R.L. · contract 1455/B · 28.01.2019 | 6.062,88 RON | |||
| COMIGA PRODIMPEX S.R.L. · contract 12107/B · 04.06.2019 | 6.062,88 RON | |||
| COMIGA PRODIMPEX S.R.L. · contract 14296/B · 16.07.2018 | — | |||
| COMIGA PRODIMPEX S.R.L. · contract 19765/B · 21.09.2018 | 6.062,88 RON | |||
| COMIGA PRODIMPEX S.R.L. · contract 16490/B · 20.08.2018 | 6.062,88 RON | |||
| COMIGA PRODIMPEX S.R.L. · contract 14499/B · 05.07.2019 | 3.030,08 RON | |||
| COMIGA PRODIMPEX S.R.L. · contract 14297/B · 16.07.2018 | 6.062,88 RON | |||
| COMIGA PRODIMPEX S.R.L. · contract 9558/B · 03.05.2019 | 6.062,88 RON | |||
Valoare atribuită
289.090,91 RON
din 289.090,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro