Atribuită Anunț atribuire

CONTRACT SUBSECVENT NR. 9682/05.07.2019 LA ACORDUL-CADRU NR. 10259/20.07.2018 FURNIZARE PRODUSE ALIMENTARE CAMINUL DE BATRANI LOT 2-CONDIMENTE

Număr anunț
CAN1019315
Autoritate contractantă
Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti (CUI 2843566)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410,13 RON
Valoare atribuită
410,13 RON
Data anunțului
25.07.2019 08:44

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 410,13 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. 410,13 RON

Valoare atribuită

410,13 RON

din 410,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.