Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Furnizare autoturisme electrice hybride, prin participarea ANRE la Programul privind reducerea emisiilor de gaze cu efect de sera, prin promovarea vehiculelor de transport rutier nepoluante si eficente din punct de vedere energetic – sesiunea 12 aprilie -30 septembrie 2019
- Număr anunț
- SCNA1020638
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 432.773,10 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 30.07.2019 13:40
- Anunț de participare
- SCN1047479
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CARGO BUSINESS LOGISTIC SRL CUI 36841748
Valoare atribuită
0 RON
din 432.773,10 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 432.773,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.