Atribuită Anunț atribuire

Furnizare şi distribuţie a fructelor, laptelui, produselor lactate si produselor de panificatie elevilor din învăţământul primar şi gimnazial de stat şi privat, precum şi preşcolarilor din grădiniţele de stat şi private cu program normal de 4 ore, pentru 2 ani scolari 2018-2020.

Număr anunț
CAN1010024
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
LIDO GIRBEA SRL (CUI 1365030)
Cod CPV
15811000-6 · Produse de panificatie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.348.558,80 RON
Valoare atribuită
31.348.558,62 RON
Data anunțului
08.08.2019 01:37
Anunț de participare
CN1004199

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Adjudecat: 31.348.558,62 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Produse de panificatie LIDO GIRBEA 3 contracte 13.361.680,80 RON
LIDO GIRBEA · contract 17106/446 · 05.08.2019 6.872.502 RON
LIDO GIRBEA · contract 47 · 03.01.2019
LIDO GIRBEA · contract 397 · 08.01.2019 6.489.178,80 RON
2 Lapte si produse lactate LIDO GIRBEA 3 contracte 12.333.859,02 RON
LIDO GIRBEA · contract 17119/447 · 05.08.2019 6.343.848 RON
LIDO GIRBEA · contract 29866 · 20.12.2018
LIDO GIRBEA · contract 399 · 08.01.2019 5.990.011,02 RON
3 Fructe LIDO GIRBEA 3 contracte 5.653.018,80 RON
LIDO GIRBEA · contract 17120/448 · 05.08.2019 2.907.597 RON
LIDO GIRBEA · contract 29869 · 20.12.2018
LIDO GIRBEA · contract 402 · 08.01.2019 2.745.421,80 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
LIDO GIRBEA SRL CUI RO 1365030
Asociați 5
AGROSEMCU SRL CUI RO15501204
POL FRUCT SRL CUI 17382304
SIMULTAN SRL CUI RO 6723660
VOIPAN SIL SRL CUI RO 6696018
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

31.348.558,62 RON

din 31.348.558,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.