Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 2,0% sub estimat

Servicii de supraveghere a lucrărilor de investiții “Reabilitare DJ 127A, km 40+585-59+071, inclusiv reparația / reconstrucția /refacerea lucrărilor de artă afectate de inundațiile din perioada 7 iunie – 4 iulie 2016” - LOT 1: Sectorul km 51+550 – km 59+057, lucrări de apărare/consolidare mal inclusiv lucrări de evacuare ape (podețe) - LOT 2: Sectorul km 48+000 – km 51+550, lucrări de apărare/consolidare mal inclusiv lucrări de evacuare ape (podețe) - LOT 3: Construcție pod la km 59+007, km 54+690, km 49+900, km 49+179

Număr anunț
SCNA1021656
Autoritate contractantă
JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
Furnizor / câștigător
CURSOR-HAFE SRL (CUI 33356552)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286.421,88 RON
Valoare atribuită
280.693,44 RON 2,0% sub estimat
Data anunțului
14.08.2019 17:47
Anunț de participare
SCN1048763

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CURSOR-HAFE SRL CUI RO33356552

Valoare atribuită

280.693,44 RON

din 286.421,88 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 5.728,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.