Atribuită Anunț atribuire

Contract 1480/15.07.2019 furnizare medicamente: METHYLPREDNISOLONUM

Număr anunț
CAN1020325
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,40 RON
Valoare atribuită
268,40 RON
Data anunțului
19.08.2019 11:43

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 268,40 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. 268,40 RON

Valoare atribuită

268,40 RON

din 268,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.