Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII EXPERT COOPTAT PT PRCEDURA LUCRARI DE EXECUTIE REST DE EXECUTAT GRADINITA CISMEA

Număr anunț
DA29902299
Autoritate contractantă
COMUNA RACHITI (PRIMARIA RACHITI) (CUI 3372106)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.771.210 RON
Data publicării
07.02.2022 00:00
Data finalizării
08.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.771.210 RON