Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat

A18_2019. Achizitie de servicii pentru participarea agentilor economici la Târg internațional “GITEX” Dubai (06-10.10.2019)

Număr anunț
CAN1022337
Autoritate contractantă
Ministerul pentru Mediul de Afaceri, Comert si Antreprenoriat (CUI 36904021)
Cod CPV
79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
778.291,46 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data anunțului
02.10.2019 01:40
Anunț de participare
CN1014387

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Valoare atribuită

0 RON

din 778.291,46 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 778.291,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.