Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru furnizare materiale sanitare – “filtre antibacteriene, electrozi, creion electrod ”
- Număr anunț
- CAN1004715
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
- Cod CPV
- 33162100-4 · Dispozitive pentru blocul operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.010,40 RON
- Valoare atribuită
- 67.010,40 RON
- Data anunțului
- 09.10.2019 11:32
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (7)
Adjudecat: 67.010,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Filtre antibacteriene si antivirale | — | HDL Union SRL 5 contracte | 16.030 RON |
| HDL Union SRL · contract AC-397 · 21.08.2018 | — | |||
| HDL Union SRL · contract 2080 · 04.07.2019 | 4.580 RON | |||
| HDL Union SRL · contract 1242 · 12.04.2019 | 4.580 RON | |||
| HDL Union SRL · contract 655 · 05.03.2019 | 2.290 RON | |||
| HDL Union SRL · contract 2217 · 25.09.2018 | 4.580 RON | |||
| 2 | Electrozi neutrii pentru electrocauter cu suprafata plina pentr… | — | ARTISANA MEDICAL S.R.L. 3 contracte | 2.268 RON |
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract AC-398 · 21.08.2018 | — | |||
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 1247 · 12.04.2019 | 756 RON | |||
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 2081 · 04.07.2019 | 1.512 RON | |||
| 3 | Electrozi EKG de unica folosinta Universali, tip capsa | — | ARTISANA MEDICAL S.R.L. 5 contracte | 5.980 RON |
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 656 · 05.03.2019 | 1.040 RON | |||
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract AC-399 · 21.08.2018 | — | |||
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 2219 · 25.09.2018 | 780 RON | |||
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 1243 · 12.04.2019 | 1.560 RON | |||
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 2083 · 04.07.2019 | 2.600 RON | |||
| 4 | Electrozi neutrii pentru electrocauter cu suprafata despartita … | — | ARTISANA MEDICAL S.R.L. 5 contracte | 18.522 RON |
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 657 · 05.03.2019 | 756 RON | |||
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract AC-400 · 21.08.2018 | — | |||
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 2084 · 04.07.2019 | 1.512 RON | |||
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 2220 · 25.09.2018 | 15.120 RON | |||
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 1244 · 12.04.2019 | 1.134 RON | |||
| 5 | Electrozi EKG de 4 mm cu mufã tip bananã – de tip FSR B4 sau ec… | — | LUAN VISION 5 contracte | 1.020 RON |
| LUAN VISION · contract 658 · 05.03.2019 | 90 RON | |||
| LUAN VISION · contract AC-401 · 21.08.2018 | — | |||
| LUAN VISION · contract 1245 · 12.04.2019 | 135 RON | |||
| LUAN VISION · contract 2216 · 25.09.2018 | 195 RON | |||
| LUAN VISION · contract 2082 · 04.07.2019 | 600 RON | |||
| 6 | Creion-electrod ( piesa de mana) pt electrochirurgie | — | ARTISANA MEDICAL S.R.L. 6 contracte | 20.230,40 RON |
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 2218 · 25.09.2018 | 5.406,40 RON | |||
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 2114 · 30.08.2018 | 1.744 RON | |||
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 659 · 05.03.2019 | 2.616 RON | |||
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 1246 · 12.04.2019 | 3.924 RON | |||
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract AC-402 · 21.08.2018 | — | |||
| ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 2085 · 04.07.2019 | 6.540 RON | |||
| 7 | Creion-electrod cu cutit lung ( piesa de mana) pt electrochirur… | — | LUAN VISION 3 contracte | 2.960 RON |
| LUAN VISION · contract 2086 · 04.07.2019 | 1.480 RON | |||
| LUAN VISION · contract AC-403 · 21.08.2018 | — | |||
| LUAN VISION · contract 2221 · 25.09.2018 | 1.480 RON | |||
Valoare atribuită
67.010,40 RON
din 67.010,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro