Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 7,8% sub estimat
DS22.2019. Achizitie de servicii pentru participarea agentilor economici la Targul Internațional Interwine China, Guangzhou (09 – 11.11.2019)
- Număr anunț
- CAN1023004
- Autoritate contractantă
- Ministerul pentru Mediul de Afaceri, Comert si Antreprenoriat (CUI 36904021)
- Furnizor / câștigător
- XTRA EXPO SRL (CUI 32495234)
- Cod CPV
- 79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 518.913,07 RON
- Valoare atribuită
- 478.620,19 RON 7,8% sub estimat
- Data anunțului
- 11.10.2019 13:30
- Anunț de participare
- CN1013762
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
XTRA EXPO SRL CUI RO32495234
Valoare atribuită
478.620,19 RON
din 518.913,07 RON estimat
7,8%
Adjudecat la 92,2% din estimat · economie 40.292,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.