Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
A22_2019. Achizitie de servicii pentru participarea agentilor economici la Târgul Internațional ADIPEC, Abu Dhabi - E.A.U. (11-14.11.2019)
- Număr anunț
- CAN1023082
- Autoritate contractantă
- Ministerul pentru Mediul de Afaceri, Comert si Antreprenoriat (CUI 36904021)
- Cod CPV
- 79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 646.834,94 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 14.10.2019 16:18
- Anunț de participare
- CN1015095
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Valoare atribuită
0 RON
din 646.834,94 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 646.834,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.