Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
FURNIZARE UTILAJ MULTIFUNCTIONAL SI ACCESORII pentru proiectul: „ACHIZITIE UTILAJ MULTIFUNCTIONAL PENTRU LUCRARI DE DESZAPEZIRE SI IN COMUNA SOHODOL”
- Număr anunț
- SCNA1025184
- Autoritate contractantă
- COMUNA SOHODOL (CUI 4562168)
- Cod CPV
- 42990000-2 · Diverse utilaje cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 488.210,80 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 15.10.2019 06:51
- Anunț de participare
- SCN1046311
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BRIARI'S IND CUI RO 2329485
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL CUI RO 18378344
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CORPORATION ROM-CONS EQUIPMENT S.R.L. CUI RO39688720
Terți + subcontractanți 1
AUTOGLOBUS 2000 SRL CUI 14572649
Valoare atribuită
0 RON
din 488.210,80 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 488.210,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.