Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 0,1% sub estimat

Sistem IT de tip ERP

Număr anunț
SCNA1025430
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
RED POINT SOFTWARE SOLUTIONS SRL (CUI 22249330)
Cod CPV
48440000-4 · Pachete software de analiza financiara si contabilitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
820.000 RON
Valoare atribuită
819.000 RON 0,1% sub estimat
Data anunțului
17.10.2019 11:47
Anunț de participare
SCN1051597

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

819.000 RON

din 820.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.