Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 83,6% sub estimat

Acord cadru de furnizare reactivi de Biochimie si Hematologie compatibili cu aparatele “HITACHI 917” si “SYSMEX XT 2000”

Număr anunț
SCNA1024011
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
HAEMOLAB IMPEX SRL (CUI 14166519)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
395.806 RON
Valoare atribuită
64.731 RON 83,6% sub estimat
Data anunțului
23.10.2019 09:11
Anunț de participare
SCN1050746

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 64.731 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pachet compatibil cu aparat “HITACHI HAEMOLAB IMPEX S.R.L 2 contracte 64.731 RON
HAEMOLAB IMPEX S.R.L · contract 24 · 18.09.2019
HAEMOLAB IMPEX S.R.L · contract 1 · 14.10.2019 64.731 RON
2 Pachet compatibil cu aparat “SYSMEX XT 2000”

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HAEMOLAB IMPEX SRL CUI RO 14166519

Valoare atribuită

64.731 RON

din 395.806 RON estimat 83,6%

Adjudecat la 16,4% din estimat · economie 331.075 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.