Atribuită
Anunț atribuire
Act aditional nr.16 la contractul nr.114/ 30.09.2009 “Racordarea LEA 400 kV Isaccea-Varna si LEA 400 kV Isaccea-Dobrudja in statia 400 kV Medgidia Sud”
- Număr anunț
- CAN1024164
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- TRACTEBEL ENGINEERING SA (CUI 6384024)
- Cod CPV
- 71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201.500 RON
- Valoare atribuită
- 201.500 RON
- Data anunțului
- 04.11.2019 12:31
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Valoare atribuită
201.500 RON
din 201.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro