Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 1,9% sub estimat

DNL23_2019: Achizitie de servicii pentru participarea agentilor economici la Târgul internațional “PRODUCTRONICA”, Munchen 12-15.11.2019

Număr anunț
CAN1024145
Autoritate contractantă
Ministerul pentru Mediul de Afaceri, Comert si Antreprenoriat (CUI 36904021)
Furnizor / câștigător
ACE SERVICES IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI 344926)
Cod CPV
79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
496.014,69 RON
Valoare atribuită
486.633,19 RON 1,9% sub estimat
Data anunțului
04.11.2019 10:48
Anunț de participare
CN1014563

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

486.633,19 RON

din 496.014,69 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 9.381,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.