Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent nr. 1 la Acordul cadru nr.44185/24.06.2019 de servicii postale si de curierat pt preluarea si distribuirea corespondentei Administratiei Fondului pt Mediu in tara si in strainatate

Număr anunț
CAN1024359
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64100000-7 · Servicii postale si de curierat (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata proprie
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.775 RON
Valoare atribuită
64.775 RON
Data anunțului
07.11.2019 12:44

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 64.775 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. 64.775 RON

Valoare atribuită

64.775 RON

din 64.775 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.