Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 76,7% sub estimat

ACORD CADRU Echipamente de laborator AI

Număr anunț
CAN1006526
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.275.165 RON
Valoare atribuită
297.074,90 RON 76,7% sub estimat
Data anunțului
07.11.2019 01:41
Anunț de participare
CN1002127

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (13)

Adjudecat: 297.074,90 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Modul On-line SPE Agilrom Scientific S.R.L. 188.030 RON
2 Generator de azot Genius NM 32LA Agilrom Scientific S.R.L.
3 Statie Millipore Apa ultrapura Anulat
4 Balanta analitica NITECH 2 contracte 102.827,90 RON
NITECH · contract 18242 · 30.10.2018 37.525 RON
NITECH · contract 17479 · 17.10.2018 65.302,90 RON
5 Liofilizator probe biologice (peste), sol, namol S.C. WATT DISTRIBUTOR S.R.L.
6 Centrifuga rotoare multiple cu racire 14000 RPM
7 Aparat pentru extractie asistata ultrasonic (UAE) Anulat
8 Agitator cu rotatie verticala Anulat
9 Baie ultrasunete Novaintermed S.R.L. 2 contracte 6.217 RON
Novaintermed S.R.L. · contract 17481 · 17.10.2018 6.217 RON
Novaintermed S.R.L. · contract 16806 · 08.10.2018
10 Pompa de vid preliminar Edwards RV3 cu filtru Anulat
11 Vortex fiole eppendorf automat
12 Termobalanta Anulat
13 Plita electrica NITECH

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
WATT DISTRIBUTOR SRL CUI RO 10817509
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
NITECH SRL CUI RO 13890865
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

297.074,90 RON

din 1.275.165 RON estimat 76,7%

Adjudecat la 23,3% din estimat · economie 978.090,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.