Atribuită
Anunț atribuire
Furnizare produse -PÂINE SEMIALBĂ ȘI LACTATE
- Număr anunț
- SCNA1006939
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BAIA MARE (CUI RO4006707)
- Furnizor / câștigător
- MAYA PAN SRL (CUI 3362625)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139.063,67 RON
- Valoare atribuită
- 139.063,67 RON
- Data anunțului
- 08.11.2019 09:39
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Adjudecat: 139.063,67 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PÂINE SEMIALBĂ | — | MAYA PAN 9 contracte | 104.848,92 RON |
| MAYA PAN · contract 47151 · 16.11.2018 | 12.180 RON | |||
| MAYA PAN · contract 27687 · 01.04.2019 | 8.700 RON | |||
| MAYA PAN · contract 44679 · 23.10.2018 | — | |||
| MAYA PAN · contract 20072 · 03.01.2019 | 10.440 RON | |||
| MAYA PAN · contract 29882 · 24.04.2019 | 43.500 RON | |||
| MAYA PAN · contract 22764 · 01.02.2019 | 8.700 RON | |||
| MAYA PAN · contract 45276 · 29.10.2018 | 4.276,92 RON | |||
| MAYA PAN · contract 43687 · 01.10.2019 | 8.352 RON | |||
| MAYA PAN · contract 25082 · 01.03.2019 | 8.700 RON | |||
| 2 | LACTATE | — | S.C. S.C. MULTI LACT S.R.L. S.R.L. 10 contracte | 34.214,75 RON |
| S.C. S.C. MULTI LACT S.R.L. S.R.L. · contract 44624 · 10.10.2019 | 192 RON | |||
| S.C. S.C. MULTI LACT S.R.L. S.R.L. · contract 43671 · 11.10.2018 | 8.429,75 RON | |||
| S.C. S.C. MULTI LACT S.R.L. S.R.L. · contract 43670 · 11.10.2018 | — | |||
| S.C. S.C. MULTI LACT S.R.L. S.R.L. · contract 20080 · 03.01.2019 | 2.448,50 RON | |||
| S.C. S.C. MULTI LACT S.R.L. S.R.L. · contract 22763 · 01.02.2019 | 2.532,50 RON | |||
| S.C. S.C. MULTI LACT S.R.L. S.R.L. · contract 25083 · 01.03.2019 | 2.532,50 RON | |||
| S.C. S.C. MULTI LACT S.R.L. S.R.L. · contract 27688 · 01.04.2019 | 2.532,50 RON | |||
| S.C. S.C. MULTI LACT S.R.L. S.R.L. · contract 29883 · 24.04.2019 | 12.662,50 RON | |||
| S.C. S.C. MULTI LACT S.R.L. S.R.L. · contract 40720 · 27.08.2019 | 552 RON | |||
| S.C. S.C. MULTI LACT S.R.L. S.R.L. · contract 43566 · 30.09.2019 | 2.332,50 RON | |||
| 3 | UNT PACHET 200 GR | — | Anulat | — |
| 4 | PATEU DE FICAT | — | Anulat | — |
Valoare atribuită
139.063,67 RON
din 139.063,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro