Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a aeronavelor militare, a proiectilelor si a navelor spatiale (Rev.2)
Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent nr.2/2019 la Acordul cadru de servicii nr.A5558/13.06.2018 pentru prestarea ser. reparatie de complexitate ridicata (reparatie capitala -RR) elic. IAR-330 PUMA SOCAT
- Număr anunț
- CAN1025380
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA IAR (CUI 1132930)
- Cod CPV
- 50650000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a aeronavelor militare, a proiectilelor si a navelor spatiale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.150.407,67 RON
- Valoare atribuită
- 19.150.407,67 RON
- Data anunțului
- 30.11.2019 01:40
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 19.150.407,67 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | IAR S.A. | 19.150.407,67 RON |
Valoare atribuită
19.150.407,67 RON
din 19.150.407,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro