Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 1,0% sub estimat
Servicii de mentenanţă hard şi soft - 1 an aferente sistemului informatic integrat implementat în cadrul proiectului „Implementarea unui sistem integrat de e-administraţie la nivelul CJ Dolj şi a unor UAT-uri din judeţul Dolj” – SMIS 48401, începând cu data de 18.12.2019.
- Număr anunț
- SCNA1028610
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- TRIUMPF SYSTEMS SRL (CUI 27733577)
- Cod CPV
- 50324100-3 · Servicii de intretinere a sistemelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480.000 RON
- Valoare atribuită
- 475.080 RON 1,0% sub estimat
- Data anunțului
- 03.12.2019 10:23
- Anunț de participare
- SCN1055694
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRIUMPF SYSTEMS SRL CUI 27733577
Terți + subcontractanți 1
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL CUI RO 12448483
Valoare atribuită
475.080 RON
din 480.000 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 4.920 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.