Ofertă acceptată Cumpărare directă

reglaj directie autoutilitare usoare (max 3,5t), TRACTIUNE INTEGRALA

Număr anunț
DA29901271
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.643.342 RON
Data publicării
07.02.2022 00:00
Data finalizării
08.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.643.342 RON