Atribuită
Anunț atribuire
BRANZA TELEMEA DE VACA SI BRANZA PROASPATA DE VACA
- Număr anunț
- SCNA1013706
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
- Furnizor / câștigător
- FILVAS SERVCOM SRL (CUI 17975603)
- Cod CPV
- 15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.667,65 RON
- Valoare atribuită
- 60.667,65 RON
- Data anunțului
- 06.01.2020 15:13
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 60.667,65 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brânză telemea maturată din lapte vacă, grăsime raportată la s… | — | GEOCOR TRADE IMP-EXP S.R.L.,STEDYAN COM S.R.L.,FILVAS SERVCOM S.R.L. · GEOCOR TRADE IMP-EXP 5 contracte | 60.667,65 RON |
| GEOCOR TRADE IMP-EXP S.R.L.,STEDYAN COM S.R.L.,FILVAS SERVCOM S.R.L. · contract 24534/05.03.2019 · 05.03.2019 | — | |||
| FILVAS SERVCOM · contract 28112 · 02.05.2019 | 13.860 RON | |||
| FILVAS SERVCOM · contract 31629 din 25.06.2019 · 25.06.2019 | 14.706 RON | |||
| FILVAS SERVCOM · contract 36340 · 10.09.2019 | 16.041,15 RON | |||
| GEOCOR TRADE IMP-EXP · contract 41117 · 21.11.2019 | 16.060,50 RON | |||
| 2 | Brânză proaspătă grasă din lapte de vacă, grăsime raportată la … | — | Anulat | — |
Valoare atribuită
60.667,65 RON
din 60.667,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro