Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 67,9% sub estimat
Produse agroalimentare - paine alba cu sare si paine alba fara sare
- Număr anunț
- SCNA1015885
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- PAN - PARTENER SPEDITION ARG SRL (CUI 30399265)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.125 RON
- Valoare atribuită
- 12.250 RON 67,9% sub estimat
- Data anunțului
- 07.01.2020 10:02
- Anunț de participare
- SCN1041269
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 38.125 RON Adjudecat: 12.250 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paine alba simpla | 35.625 RON | PAN-PARTENER SPEDITION ARG 2 contracte | 12.250 RON ↓65,6% |
| PAN-PARTENER SPEDITION ARG · contract A2016 · 03.05.2019 | — | |||
| PAN-PARTENER SPEDITION ARG · contract A6087 · 31.12.2019 | 12.250 RON | |||
| 2 | Paine alba simpla, fara sare | 2.500 RON | PAN-PARTENER SPEDITION ARG | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PAN - PARTENER SPEDITION ARG SRL CUI 30399265
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VEL PITAR SA CUI RO 21229091
Valoare atribuită
12.250 RON
din 38.125 RON estimat
67,9%
Adjudecat la 32,1% din estimat · economie 25.875 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.