Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 93,1% sub estimat
PAINE ALBA necesara pentru Hrana bolnavilor internati in cadrul spitalului.
- Număr anunț
- SCNA1029351
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- CRISTIPAN ACTIV SRL (CUI 16690837)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 371.250 RON
- Valoare atribuită
- 25.710 RON 93,1% sub estimat
- Data anunțului
- 09.01.2020 10:39
- Anunț de participare
- SCN1058006
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 25.710 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PAINE ALBA DE 200 g, feliata si ambalata individual | — | — | |
| 2 | PAINE ALBA DE 300 g, feliata si ambalata individual | — | CRISTIPAN ACTIV S.R.L. 2 contracte | 25.710 RON |
| CRISTIPAN ACTIV S.R.L. · contract Nr. 26087 data 09.12.2019 · 09.12.2019 | — | |||
| CRISTIPAN ACTIV S.R.L. · contract nr. 27468/ Data 31.12.2019 · 31.12.2019 | 25.710 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRISTIPAN ACTIV SRL CUI RO 16690837
Valoare atribuită
25.710 RON
din 371.250 RON estimat
93,1%
Adjudecat la 6,9% din estimat · economie 345.540 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.