Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent de servicii nr.1/2019 la Acordul cadru nr.A13999/16.12.2019 pentru prestarea ser.de reparatie de complexitate ridicata (reparatie capitala -RR) elic. IAR-330 PUMA NATO

Număr anunț
CAN1027297
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA IAR (CUI 1132930)
Cod CPV
50650000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a aeronavelor militare, a proiectilelor si a navelor spatiale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.350.000 RON
Valoare atribuită
21.350.000 RON
Data anunțului
14.01.2020 18:27

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 21.350.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
IAR S.A. 21.350.000 RON

Valoare atribuită

21.350.000 RON

din 21.350.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.