Atribuită Anunț atribuire

Furnizare de varza alba murata capatani si muraturi asortate

Număr anunț
CAN1025216
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
Furnizor / câștigător
STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
Cod CPV
15331142-4 · Varza transformata (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.851,30 RON
Valoare atribuită
62.002 RON
Data anunțului
17.01.2020 09:02
Anunț de participare
CN1015497

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 54.851,30 RON Adjudecat: 62.002 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 varza alba murata capatani 39.531,25 RON STEDYAN COM S.R.L. 2.100 RON ↓94,7%
2 Muraturi asortate 15.320,05 RON STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte 59.902 RON
STEDYAN COM S.R.L. · contract A9/4170 · 13.11.2019
STEDYAN COM S.R.L. · contract A9/4238 · 19.11.2019 59.902 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023

Valoare atribuită

62.002 RON

din 54.851,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.