Atribuită
Anunț atribuire
contract subsecvent (ACORDULUI CADRU NR.79LA/17.09.2019) nr.1 servicii de asigurare CLADIRI
- Număr anunț
- CAN1028047
- Autoritate contractantă
- S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI RO11212645)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66513200-1 · Servicii de asigurare a constructiilor impotriva tuturor riscurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.944,94 RON
- Valoare atribuită
- 8.944,94 RON
- Data anunțului
- 20.01.2020 22:13
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Valoare atribuită
8.944,94 RON
din 8.944,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro