- Număr anunț
- SCNA1007086
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI 31647962)
- Cod CPV
- 33692800-5 · Solutii de dializa (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.181,60 RON
- Valoare atribuită
- 42.181,60 RON
- Data anunțului
- 20.01.2020 13:12
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Adjudecat: 42.181,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Solutie DP, concentratie 1,5% glucoza; 1,75/1,25 mmol/l calciu | — | DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L. 3 contracte | 3.840,40 RON |
| DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L. · contract a5905 · 03.06.2019 | 800,40 RON | |||
| DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L. · contract a2606 · 11.03.2019 | 760 RON | |||
| DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L. · contract a3525 · 03.04.2019 | 2.280 RON | |||
| 2 | Solutie DP, concentratie 4,25% glucoza; 1,75/1,25 mmol/l calciu | — | DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L. | — |
| 3 | Solutie DP, concentratie 2,3% glucoza; 1,75/1,25 mmol/l calciu | — | DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L. 5 contracte | 27.253,20 RON |
| DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L. · contract a12234 · 24.10.2018 | 6.930 RON | |||
| DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L. · contract a13196 · 15.11.2018 | 4.620 RON | |||
| DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L. · contract a5017 · 08.05.2019 | 5.234,40 RON | |||
| DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L. · contract a8102 · 09.08.2019 | 5.234,40 RON | |||
| DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L. · contract a11097 · 10.10.2019 | 5.234,40 RON | |||
| 4 | Concentrat acid pentru hemodializa pe baza de bicarbonate cu co… | — | B. BRAUN AVITUM S.R.L. 9 contracte | 11.088 RON |
| B. BRAUN AVITUM S.R.L. · contract a12235 · 24.10.2018 | — | |||
| B. BRAUN AVITUM S.R.L. · contract a11103 · 10.10.2019 | 792 RON | |||
| B. BRAUN AVITUM S.R.L. · contract a5294 · 15.05.2019 | 1.188 RON | |||
| B. BRAUN AVITUM S.R.L. · contract a12238 · 24.10.2018 | 1.188 RON | |||
| B. BRAUN AVITUM S.R.L. · contract a6478 · 20.06.2019 | 990 RON | |||
| B. BRAUN AVITUM S.R.L. · contract a7281 · 16.07.2019 | 792 RON | |||
| B. BRAUN AVITUM S.R.L. · contract a3032 · 21.02.2019 | 1.188 RON | |||
| B. BRAUN AVITUM S.R.L. · contract a13138 · 16.11.2018 | 3.168 RON | |||
| B. BRAUN AVITUM S.R.L. · contract a2608 · 11.03.2019 | 1.782 RON | |||
Valoare atribuită
42.181,60 RON
din 42.181,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro