Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 48,1% sub estimat

Alimente de baza

Număr anunț
SCNA1011509
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
SPICUL 2 SRL (CUI 622194)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
606.848 RON
Valoare atribuită
314.680 RON 48,1% sub estimat
Data anunțului
21.01.2020 14:33
Anunț de participare
SCN1031547

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (8)

Adjudecat: 314.680 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Fasole pastai conserva 720 gr Anulat
2 Gem fructe 720 gr Anulat
3 Faina de grau 000 Anulat
4 Gris 500 gr Anulat
5 Paine alba ambalata 300gr- SPICUL 2 9 contracte 314.680 RON
SPICUL 2 · contract 725 · 25.04.2019 63.360 RON
SPICUL 2 · contract 1278 · 22.07.2019 63.360 RON
SPICUL 2 · contract 1755 · 09.10.2019 52.800 RON
SPICUL 2 · contract 8264 · 17.12.2019 11.880 RON
SPICUL 2 · contract 51 · 15.01.2019
SPICUL 2 · contract 2 · 03.01.2020 34.320 RON
SPICUL 2 · contract 59 · 16.01.2019 52.000 RON
SPICUL 2 · contract 478 · 19.03.2019 21.120 RON
SPICUL 2 · contract 565 · 01.04.2019 15.840 RON
6 otet Anulat
7 Sare iodata Anulat
8 Drojdie 500 gr Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SPICUL 2 SRL CUI RO 622194
Oferta 2 Individuala
Ofertant
AGROPAN IMPEX SRL CUI RO 15576550

Valoare atribuită

314.680 RON

din 606.848 RON estimat 48,1%

Adjudecat la 51,9% din estimat · economie 292.168 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.