Atribuită
Anunț atribuire
“Servicii de paza si protectie”, pentru anul 2020 – 4 luni (01 ianuarie – 30 aprilie 2020)
- Număr anunț
- CAN1028237
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
- Furnizor / câștigător
- GETICA SECURITY SRL (CUI 38165421)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Norme proprii (Anexa 2)cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.861,72 RON
- Valoare atribuită
- 80.861,72 RON
- Data anunțului
- 27.01.2020 10:35
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 80.861,72 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | GETICA SECURITY | 80.861,72 RON |
Valoare atribuită
80.861,72 RON
din 80.861,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro