Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent 4 (februarie 2020) la acord-cadru nr. TT39823/25.04.2019-servicii de mentenanţă la sistemul informatic de evidenţă şi gestiune finaciar contabilă „TDLSOFT”:

Număr anunț
CAN1028538
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
TDL SOFT SOLUTIONS SRL (CUI 31066390)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.500 RON
Valoare atribuită
8.500 RON
Data anunțului
31.01.2020 11:42

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 8.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
TDL SOFT SOLUTIONS SRL 8.500 RON

Valoare atribuită

8.500 RON

din 8.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.