Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 96,5% sub estimat

Antiseptice si dezinfectante

Număr anunț
CAN1013433
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.451.840 RON
Valoare atribuită
86.400 RON 96,5% sub estimat
Data anunțului
06.02.2020 01:41
Anunț de participare
CN1006820

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (11)

Adjudecat: 86.400 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DEZINFECTANT RAPID DE NIVEL ȊNALT PENTRU SUPRAFEŢE CRITICE SI A… SANITARY & HOSPITAL SOLUTIONS SRL
2 DEZINFECTANT CONCENTRAT DE NIVEL ÎNALT PENTRU SUPRAFETE Unimedik Impex SRL
3 DEZINFECTANT DETERGENT PENTRU SUPRAFEŢE CU UTILIZARE SI IN BLOC… Unimedik Impex SRL
4 DEZINFECTANT PENTRU DEZINFECTIA IGIENICA A MAINILOR PRIN FRECARE Unimedik Impex SRL
5 DEZINFECTANT DEZINFECTANT ENZIMATIC DE NIVEL MEDIU PENTRU INSTR… Unimedik Impex SRL
6 DEZINFECTANT DE NIVEL ȊNALT PRIN IMERSIE A INSTRUMENTARULUI MED… Unimedik Impex SRL 2 contracte 86.400 RON
Unimedik Impex SRL · contract 207 · 06.03.2019 86.400 RON
Unimedik Impex SRL · contract 206 · 06.03.2019
7 ŞERVEŢELE DEZINFECTANTE DE NIVEL ÎNALT PENTRU SUPRAFETE Unimedik Impex SRL
8 ANTISEPTIC PENTRU TEGUMENTE SI MUCOASE PE BAZA DE POVIDONE IODI… COSELI S.A
9 Dezinfectant pentru suprafete (tablete clorigene) Anulat
10 ANTISEPTIC PE BAZĂ DE CLORHEXIDINA 4% PENTRU DEZINFECŢIA CHIRUR… Unimedik Impex SRL
11 Dezinfectant pentru dezinfectia chirurgicala a mainilor prin fr… Unimedik Impex SRL

Participanți · 32 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
COSELI SA CUI 1974954
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
UNIMEDIK IMPEX SRL CUI RO 30410916
Încă 29 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

86.400 RON

din 2.451.840 RON estimat 96,5%

Adjudecat la 3,5% din estimat · economie 2.365.440 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.