Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 15,3% sub estimat

Furnizare produse alimentare ce intră în structura normelor de hrană a deținuților necesare în perioada 01.01.2020 – 31.05.2020

Număr anunț
CAN1028714
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL MIOVENI (CUI RO24972170)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136.300 RON
Valoare atribuită
115.425 RON 15,3% sub estimat
Data anunțului
08.02.2020 01:38
Anunț de participare
CN1016554

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (5)

Adjudecat: 115.425 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Carne de vită
2 Carne pui MATRA S.R.L. 2 contracte 54.780 RON
MATRA S.R.L. · contract L 21759 · 04.02.2020
MATRA S.R.L. · contract L 21761/04.02.2020 · 04.02.2020 54.780 RON
3 Peste congelat DOIMAN COM S.R.L. 60.645 RON
4 Burta de vita
5 Lactate DOIMAN COM S.R.L.

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
LACTATE NATURA SA CUI RO 912465
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

115.425 RON

din 136.300 RON estimat 15,3%

Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 20.875 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.