Atribuită
Anunț atribuire
Furnizare Legume
- Număr anunț
- CAN1011550
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- AMARIEI G. PETRU (CUI 23455761)
- Cod CPV
- 03200000-3 · Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 358.849,40 RON
- Valoare atribuită
- 358.849,40 RON
- Data anunțului
- 13.02.2020 01:39
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Adjudecat: 358.849,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Legume pentru perioada Ianuarie – Decembrie 2019 | — | AMARIEI G. PETRU 7 contracte | 292.546,40 RON |
| AMARIEI G. PETRU · contract 1386 · 23.09.2019 | 100.040,50 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 1882 · 18.11.2019 | 3.450 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 2121 · 13.12.2019 | 3.200 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 1 · 06.02.2019 | — | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 519 · 26.04.2019 | 21.400 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 108 · 12.02.2019 | 148.063 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 583 · 14.05.2019 | 16.392,90 RON | |||
| 2 | Legume pentru perioada Ianuarie – Aprilie 2019 | — | STEDYAN COM S.R.L. 3 contracte | 66.303 RON |
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 2 · 05.02.2019 | — | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 109 · 15.02.2019 | 52.780 RON | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 552 · 02.05.2019 | 13.523 RON | |||
| 3 | Legume pentru perioada Mai - August 2019 | — | Anulat | — |
Valoare atribuită
358.849,40 RON
din 358.849,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro