Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 1,6% sub estimat
Proiectare si executie „MODERNIZARE SI EXTINDERE SISTEM DE ALIMENTARE CU APA IN COMUNA SUSANI, JUDETUL VALCEA”.
- Număr anunț
- SCNA1032357
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUSANI (CUI 2573977)
- Furnizor / câștigător
- VAD PROD SRL (CUI 4940999)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.545.745 RON
- Valoare atribuită
- 6.437.770,42 RON 1,6% sub estimat
- Data anunțului
- 14.02.2020 23:24
- Anunț de participare
- SCN1006126
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
VAD PROD SRL CUI RO 4940999
Subcontractanți 1
STRUCTURAL ENGINEERING AND TECHNOLOGY SRL CUI 34283530
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CONTRUST S.R.L. CUI RO 6913222
Asociați 1
PROING 2008 SRL CUI RO23390034
Terți susținători 1
RALUNIC SRL CUI 10690846
Subcontractanți 1
DEMOLTHERM SRL CUI 22089190
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
HIDROCONSTRUCTIA SA CUI RO 1556820
Asociați 1
SMITH&KLEIN SRL CUI RO32223671
Valoare atribuită
6.437.770,42 RON
din 6.545.745 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 107.974,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.