Ofertă acceptată Cumpărare directă

DRUM UNIT DK-8115 PENTRU KYOCERA ECOSYS M8124CIDN/8530CIDN

Număr anunț
DA29883547
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Cod CPV
42991500-4 · Piese pentru masini de imprimat sau de legat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.115.979 RON
Data publicării
03.02.2022 00:00
Data finalizării
08.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.115.979 RON