Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 19,1% sub estimat
Modernizare Stația de Transformare 110/20/6 kV Prundu Bargaului, jud. Bistrita Nasaud"
- Număr anunț
- SCNA1032564
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- 161 (CUI 566)
- Cod CPV
- 45232221-7 · Statie electrica de transformare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.498.010,38 RON
- Valoare atribuită
- 7.685.517,60 RON 19,1% sub estimat
- Data anunțului
- 20.02.2020 14:03
- Anunț de participare
- SCN1053956
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTROMONTAJ SA CUI RO 566
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELM ELECTROMONTAJ CLUJ SA CUI RO 201594
Subcontractanți 1
IIT CONSTRUCTII SRL CUI RO16846309
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELECTROGRUP SA CUI RO 9256208
Valoare atribuită
7.685.517,60 RON
din 9.498.010,38 RON estimat
19,1%
Adjudecat la 80,9% din estimat · economie 1.812.492,78 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.