Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 89,6% sub estimat
Medicamente pentru "Programul national de supleere a functiei renale"
- Număr anunț
- SCNA1014194
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33621300-2 · Preparate impotriva anemiei (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286.366 RON
- Valoare atribuită
- 29.906,75 RON 89,6% sub estimat
- Data anunțului
- 28.02.2020 11:47
- Anunț de participare
- SCN1032033
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (5)
Adjudecat: 29.906,75 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | EPOETINUM BETA 4000 UI/0.3 ML | — | FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. 6 contracte | 27.297,00 RON |
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 875 · 04.12.2019 | 5.143,20 RON | |||
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 151 · 27.02.2019 | 7.229,60 RON | |||
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 604 · 10.07.2019 | 3.924,80 RON | |||
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 746 · 04.09.2019 | 3.529 RON | |||
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 22 · 10.01.2020 | 4.165,60 RON | |||
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 821 · 12.11.2019 | 3.304,80 RON | |||
| 2 | PARICALCITOLUM 5 MCG/ML | — | FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. 2 contracte | 904,75 RON |
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 85 · 04.02.2019 | — | |||
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 669 · 07.08.2019 | 904,75 RON | |||
| 3 | COMPLEX DE HIDROXID DE FER (III) SUCROZA | — | Anulat | — |
| 4 | HEPARINUM 25000 UI/5 ML | — | Anulat | — |
| 5 | ALFACALCIDOLUM 0.25 MCG | — | FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. 3 contracte | 1.705 RON |
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 820 · 12.11.2019 | 310 RON | |||
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 779 · 11.10.2019 | 775 RON | |||
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 667 · 07.08.2019 | 620 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 2
Individuala
Ofertant
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Valoare atribuită
29.906,75 RON
din 286.366 RON estimat
89,6%
Adjudecat la 10,4% din estimat · economie 256.459,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.