Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 90,4% sub estimat

Acord-Cadru achizitie "Materiale sanitare pentru Programul National de Supleere a functie renale"

Număr anunț
CAN1029976
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
Furnizor / câștigător
TRANSMEDIC IMPEX SRL (CUI 34725178)
Cod CPV
33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149.500 RON
Valoare atribuită
14.277,90 RON 90,4% sub estimat
Data anunțului
04.03.2020 15:46
Anunț de participare
CN1016918

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 14.277,90 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Solutie dezinfectanta pentru aparatele de hemodializa cu acid c… B. BRAUN AVITUM S.R.L. 2 contracte 1.803,90 RON
B. BRAUN AVITUM S.R.L. · contract 873 · 20.02.2020
B. BRAUN AVITUM S.R.L. · contract 938 · 25.02.2020 1.803,90 RON
2 Filtru ultrapur TRANSMEDIC IMPEX 2 contracte 12.474 RON
TRANSMEDIC IMPEX · contract 874 · 20.02.2020
TRANSMEDIC IMPEX · contract 939 · 25.02.2020 12.474 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
B. BRAUN AVITUM SRL CUI RO 23517392
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANSMEDIC IMPEX SRL CUI RO34725178
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

14.277,90 RON

din 149.500 RON estimat 90,4%

Adjudecat la 9,6% din estimat · economie 135.222,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.