Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 38,7% sub estimat

Furnizarea și distribuția fructelor, legumelor, laptelui și produselor lactate și produselor de panificație elevilor din învățământul primar și gimnazial de stat și privat, precum și preșcolarilor din gradinițele de stat și private cu program normal de 4 ore, pentru 2 ani școlari 2018 - 2019 și 2019 - 2020 - județul Dolj

Număr anunț
CAN1013179
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Furnizor / câștigător
ISIS-PAN SRL (CUI 29409977)
Cod CPV
15811000-6 · Produse de panificatie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.037.177,56 RON
Valoare atribuită
14.742.993,44 RON 38,7% sub estimat
Data anunțului
07.03.2020 01:40
Anunț de participare
CN1005316

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Estimat: 24.037.177,56 RON Adjudecat: 14.742.993,44 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Produse de panificație 10.230.380,16 RON ISIS-PAN 5 contracte 6.257.982,03 RON ↓38,8%
ISIS-PAN · contract 39 · 22.03.2019 1.313.658 RON
ISIS-PAN · contract 103 · 19.11.2019 1.423.855,23 RON
ISIS-PAN · contract 73 · 02.09.2019 1.770.087,60 RON
ISIS-PAN · contract 16 · 21.02.2020 1.750.381,20 RON
LOGISTIC MEDIA POP ART SRL,Click Top Management,ISIS-PAN · contract 29/27/31 · 12.03.2019
2 Lapte și produse lactate 9.555.849,60 RON SIMULTAN S.R.L. 5 contracte 5.871.455,80 RON ↓38,6%
SIMULTAN S.R.L. · contract 36 · 21.03.2019 1.236.384 RON
SIMULTAN S.R.L. · contract 14 · 20.02.2020 1.601.656 RON
SIMULTAN S.R.L. · contract 26 · 12.03.2019
SIMULTAN S.R.L. · contract 71 · 02.09.2019 1.665.967,80 RON
SIMULTAN S.R.L. · contract 101 · 19.11.2019 1.367.448 RON
3 Mere 4.250.947,80 RON PRIORITAR IMPEX S.R.L. · PRIORITAR IMPEX S.R.L.,MATRA S.R.L. 5 contracte 2.613.555,61 RON ↓38,5%
PRIORITAR IMPEX S.R.L. · contract 15 · 21.02.2020 757.926,50 RON
PRIORITAR IMPEX S.R.L. · contract 37 · 22.03.2019 546.069,60 RON
PRIORITAR IMPEX S.R.L. · contract 74 · 02.09.2019 735.801,12 RON
PRIORITAR IMPEX S.R.L. · contract 102 · 19.11.2019 573.758,39 RON
PRIORITAR IMPEX S.R.L.,MATRA S.R.L. · contract 28/25 · 12.03.2019

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
PRIORITAR IMPEX SRL CUI RO 4813510
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 3 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ISIS-PAN SRL CUI RO29409977
Asociați 2
BISCOTTO SRL CUI RO 29070357
GTPD S.R.L. CUI RO 4665341
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

14.742.993,44 RON

din 24.037.177,56 RON estimat 38,7%

Adjudecat la 61,3% din estimat · economie 9.294.184,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.